Başkanın Özgeçmişi

Başkan'ın Özgeçmişi

                   

 

        

          1960 yılında Pertek’te doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Pertek’te tamamladı. Yüksek  tahsiline  Ankara Gazi Eğitim Enstitüsü’nde başladı daha sonra İzmir Buca Eğitim Enstitüsü Fransızca bölümüne  devam etti ve 1982 yılında mezun oldu.

          Askerlik görevini 1983-1984 yılları arasında İstanbul Fenerbahçe Orduevinde tamamladı. Bir süre serbest çalıştıktan sonra özel bir şirketin Yol-Asfalt ve İnşaat alanında faaliyet gösteren şantiye birimlerinde yöneticilik yaptı. 1993 yılında Çemişgezek Belediyesinde memuriyet hayatına başladı. Daha sonra Belediye Yazı işleri Müdürlüğü görevine devam etti. 1997 yılında öğretmenlik mesleğine geçti. Aynı ilçede bir yıl sınıf öğretmenliği yaptıktan sonra idareciliğe atandı.  2004 yılında açılan bir sınavı kazanarak Pertek Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü görevine geldi. 2010 Yılında Pertek Atatürk İlköğretim Okulu Müdürlüğü görevine başladı. Memuriyet hayatı süresince aktif performans sergileyerek istisnasız bütün amirleri tarafından belgelerle ödüllendirildi.

          27 Kasım 2013 tarihinde Okul Müdürlüğü görevinden istifa ederek aday adayı oldu ve 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde Pertek Belediye Başkanlığına seçildi. Kara avcılığı sporu, Şiir ve Müzikle ilgilenen Recai VURAL, evli ve iki çocuk babasıdır.

İletişim Bilgileri

 
Telefon   :  0 428 651 20 60
Faks :  0 428 651 24 45
E-mail :   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  Facebook da Paylaş Google de Paylaş Twitter da Paylaş LinkedIn da Paylaş